Największy zaszczyt i największe wyzwanie mojego zawodowego życia: 15 Coaches

| autor: | aktualności | komentarzy: 0

Kilkanaście tygodni temu Marshall Goldsmith, autor ponad trzydziestu biznesowych bestsellerów, uznawany za światowy autorytet nr 1 w zakresie przywództwa i efektywności osobistej, ogłosił niesamowity projekt, który zatytułował ’15 Coaches’. Postanowił przekazać całą swoją wiedzę 15 osobom, wybranym z całego świata. Projekt swój skierował do liderów biznesu, przedsiębiorców, profesorów, autorów książek…
Zgłosiło się przeszło 10.000 osób! W miniony weekend ogłoszono listę wybranych przez Marshalla. Obok znakomitości takich, jak Alexander Osterwalder, światowy guru strategii i autor bestsellerów o milionowych nakładach, profesor Herminia Ibarra z INSEAD, autorytet w zakresie przywództwa, Whitney Johnson, autorka ‘Disrupt Yourself: Putting the Power of Disruptive  Innovation to Work’, generał Bernard Banks, odpowiadający za rozwój przywództwa w West Point, Clark Callahan z Harvard Business  School, czy Aicha Evans, wiceprezes Intela, znalazło się również moje nazwisko. Będę jedynym reprezentantem Europy Srodkowo-Wschodniej w tej grupie!
Jest to ogromne wyróżnienie i zaszczyt, jest to również  potężna odpowiedzialność. Program zaczynamy już na początku grudnia od warsztatów w Phoenix w USA, które obok Marshalla poprowadzi dla ‘dwudziestki piątki’ sam Alan Mulally, były prezes Boeinga i Forda, wybrany najlepszym amerykańskim menedżerem roku 2011. Będę relacjonował przebieg projektu na bieżąco na Facebooku, LinkedIn oraz na tej stronie.
Więcej o inicjatywie Marshalla możecie przeczytać tutaj: http://www.marshallgoldsmith.com/15-coaches/, na stronie jest też pełna lista zwycięzców.


Napisz komentarz