Świat Schrödingera - nowa książka

Gwałtowny rozwój zaawansowanych technologii, zmiany pokoleniowe i cywilizacyjne oraz rosnąca nieprzewidywalność otaczającego nas świata (z pandemią koronawirusa na czele) spowodowały, że coraz trudniej jest planować, podejmować trafne decyzje i odnosić kolejne sukcesy. Jeśli więc chcemy nadal wygrywać, niezbędne jest nowe spojrzenie na efektywność firm, zespołów i nas samych oraz przełamanie wielu starych, acz komfortowych nawyków. Świat Schrödingera to niepokojąca, choć jednocześnie inspirująca podróż poprzez rzeczywistość, w której znajdziemy się już za chwilę, a przy tym bardzo praktyczna recepta na to, jak zwyciężać w nawet najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Podobnie jak w Labiryncie, również tu nie brak niezwykłych studiów przypadku. Przekonamy się, że znakomite lekcje na przyszłość można znaleźć na mroźnym biegunie południowym, w strategii działania Al-Ka’idy albo w trakcie absolutnie wyjątkowego koncertu jazzowego.

Książka „Świat Schrödingera. Kronika nieprzewidywalnej przyszłości” w sprzedaży już od listopada 2020 roku!


Recenzje

Niesamowite. Ta książka jest jak perfekcyjne połączenie Homo deus Yuvala Noaha Harariego i Od dobrego do wielkiego Jima Collinsa.
Intelektualna uczta!

Darek Lenart
starszy wiceprezes ds. zasobów ludzkich w Ameryce Północnej, MASTERCARD

Kolejna wspaniała książka Pawła Motyla! Świat Schrödingera to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce zrozumieć, w jaki sposób technologia zmieni nasze życia.

dr Marshall Goldsmith
dwukrotnie uznany za światowy nr 1 w zakresie przywództwa

Ta książka wciąga i ujmuje potoczystością stylu, kompetencją i erudycją autora, a także śmiałością w podejmowaniu trudnych problemów współczesności. Tylko z pozoru jest to książka o nowoczesnym zarządzaniu biznesem i organizacjami. W istocie bowiem jest to świetna książka o kreatywnym i odważnym nawigowaniu życiem każdego z nas w tych rozpędzonych i nieprzewidywalnych czasach. A o tym już najwyższy czas coś wiedzieć.

Wojciech Eichelberger
czołowy polski psycholog